Hakkımızda

Doruk Grup Şirketler Topluluğu, 1999 yılında Hakan Gören ve Tolga Uçar ortaklığı ile kurulmuştur. Doruk Grup, çatısında altında barındırdığı 11 şirketi ve saygın iş ortakları ile farklı sektöründe öncü olarak ticari hayatına devam etmektedir.

1999  Doruk İletişim Dayanıklı Tüketim Mall. San. Ve Tic. A.Ş.

1999 yılında kurulan Şirketimiz, Turkcell İletişim Hiz. A.Ş. ‘nin saygın iş ortaklarından biri olarak İstanbul ili içerisinde toplam 13 Turkcell İletişim Merkezi (TİM) Mağazası ile perakende müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2009  Kayaport Ödeme Kuruluşu A.Ş.

2009 yılında Grup Şirketlerimizin faaliyetlerindeki ihtiyaçlarından kaynaklı olarak kurulan Şirketimiz tarafından yazılan ve geliştirilmeye hala daha devam eden yenilikçi Web ve Bulut Çözümleri geliştirmek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. TÜBİTAK destekli yazılım projeleri geliştirerek Ar-Ge faaliyetlerine ve T.C. Merkez Bankası Ödeme Kuruluşu lisans tanımlaması süreçlerine İstanbul Teknokent'te bünyesinde devam etmektedir. Şirketimizin temel amacı; hizmet verdiği alanlarda ileri düzey yazılım uygulamaları geliştirmek ve bu uygulamaları kullanan firmaların iş gücü ve zamandan kazanç elde etmelerini sağlayarak rutin finansal işleri otomatize etmek, insan kaynaklı hataları tamamen ortadan kaldıracak çözümler otomasyonu sunmaktır.

Tamamını Görüntüle

2012  Doruk Kurumsal Çözüm İletişim Hiz. ve Paz. A.Ş.

2012 yılında kurulan ve Turkcell İletişim Hiz. A.Ş.’nin kurumsal müşterilerine hizmet vermekle görevli olan Şirketimiz, İstanbul dahilinde 3 bölgede hizmetlerine devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2013  Doruk Telekom Mağazacılık Hiz. A.Ş

2013 Yılında kurulan Şirketimiz Turkcell İletişim Hiz. A.Ş. ‘nin saygın iş ortaklarından biri olarak Trakya Bölgesi’nde içerisinde toplam 11 Turkcell İletişim Merkezi (TİM) Mağazası ile perakende müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2015  Speed Global Lojistik Hiz. A.Ş.

2015 yılında kurulan Şirketimiz Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti.’nin iş ortaklarından biri olarak GSM ve Aksesuar ürünleri konusunda faaliyetlerine başlamış, Samsung Türkiye’nin aksesuar ve mobil ürünler distribütörlüğü görevine halen daha https://www.speedwa.com.tr olarak online ve offline kanallarda satışlarına yapmaya devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2016  DRK Aksesuar ve İletişim Hiz. Paz. San. Ve Tic. A.Ş.

2016 yılında kurulan Şirketimiz Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Türkiye online satış distribütörlük anlaşmasını yaparak faaliyetine başlamış; https://shop.samsung.com/tr olarak online kanal yönetim ve satışlarını yapmaya devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2016  Drk Elektronik ve Teknoloji Hiz. San. Ve Tic. A.Ş.

2016 yılında kurulan Şirketimiz, Ev elektroniği ve cep telefonu başta olmak üzere mobil ürün pazarında, tüm kurumsal müşterilerine ve Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi pazaryerlerine ek olarak zincir mağazacılıkta lider olan Mediamarkt, Vatan Computer ,TeknoSA ve A101 gibi online/offline kanallar aracılığı ile müşterilerini hizmet sunmaktadır. Ayrıca Ayaneo ve İnse gibi oyun sektöründe öncü firmaların tek Türkiye Distribütörü ‘dür.

Tamamını Görüntüle

2017  Peak Filo Oto Kiralama Hiz. Tic. A.Ş.

2017 yılında Grup Şirketlerimize araç kiralama hizmeti verilmesi amacı ile kurulan Şirketimiz, filo bünyesinde bulunan 100’ün üzerinde aracı ile Grup Şirketlerimiz dışında da kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.

Tamamını Görüntüle

2018  Summit Teknik Servis Hiz. Ve Tic. A.Ş.

2018 Tüm Xioami cep telefonu, ev elektroniği ve Roborock ev elektroniği ürünlerine garanti kapsamında teknik servis hizmeti veren Şirketimiz, 15 teknik servis personeli ile 2023’te satışını yaptığımız ürünlerin dışında teknik servis hizmeti vererek büyümeye devam etmektedir.

Tamamını Görüntüle

2018  HT Telekom ve Teknoloji Ürünleri Paz. San. Tic. A.Ş.

2018 yılında kurulan Şirketimiz, telekomünikasyon sektöründe perakende ticaret yapmak amacıyla kurulmuş olup 42 personeli ile iş süreçlerini yürütmektedir.

Tamamını Görüntüle

Faaliyet Alanlarımız

01

TELEKOMÜNİKASYON

Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

02

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Bilgi Teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

03

MOTORLU TAŞIT SATIŞ

Motorlu Taşıt Ve Servis alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

04

TAŞIT KİRALAMA VE İLGİLİ HİZMETLER

Taşıt Kiralama ile Hizmetler alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

05

RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Restoran ve Yiyecek alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

015

DORUK İNŞAAT

İnşaat sektörü alanında faaliyet gösteren firmalarımız.

Şirketlerimiz

image
image
image